OG-stafetten fra Langmyra onsdag!!

Postet av Melhus Idrettslag den 23. aug 2026


OL Gaula er arrangør av årets OG-stafett. Denne iinngår i lagkampen i karusellen, så da hadde det vært fint med et lignende bilde som vist over fra 2023! Stafetten har i tillegg egen pokal som det er verdt å kjempe for!

Sammenlagt er vi et lite hestehode framfor Leik, men de puster oss i nakken. Møt opp for å sanke poeng - i fleng.

Lagoppstillinng blir publiert søndag kveld, men de som mangler lag eller ikke ønsker å stille i stafetten, er det bare å løpe ei vanlig individuell løype. Alle monner drar!

Vi har funnet det mest praktisk av hver og en tar seg fram til Langmyra på egen hånd, evt. med samkjøre med de som er oppsatt i stafett eller andre løpere. Møt opp i god tid. Det er korte etapper og det kan gå kjapt med start for 2.- og 3.-etappene.

Her kommer Gaula sin innbydelse og som vi ser er løyene en del kortere enn vanlig. Det for å få like vinnertider i alle løyper.